Komerční banka

UX/UI Researcher [Czech]

Location:
Prague
Posted on:
October 29, 2020

Pojďte s námi vylepšovat digitální kanály KB pro stovky tisíc našich klientů. Dostanete příležitost zlepšovat jejich zákaznickou zkušenost a ovlivnit, jakým způsobem budeme s klienty komunikovat v budoucnosti.

Co vás čeká

  • Samostatná příprava uživatelských testů mobilní aplikace, internetového bankovnictví a webu = komunikace s UX &UI designéry, tvorba scénářů, zadávání rekrutace respondentů, organizační příprava, atp.
  • Příprava dalších kvalitativních a kvantitativních výzkumů – volba metodologie, tvorba scénáře / dotazníku, organizační příprava, zadávání rekrutace respondentů
  • Sběr dat -> Moderace Uživatelských testů, Hloubkových rozhovorů, Diskusních skupin, zastřešení kvantitativního sběru dat
  • Vyhodnocení výzkumů -> vyhodnocování kvalitativních i kvantitativních dat, jejich analýza a interpretace – vyvození závěrů, nadhled
  • Prezentace zadavatelům výzkumu
  • Spolupráce s dalšími týmy v rámci KB

Co byste měl/a mít

  • Zkušenosti s výzkumem trhu 1-3 roky
  • Vysokoškolský titul / student posledního ročníku (psychologie / sociologie) je velkou výhodou
  • Vynikající češtinu (C2) a zvládání angličtiny ve verbální i písemné komunikaci (B2)
  • Logické a analytické myšlení, orientace v datech (Excel, verbatimy) a schopnost jejich interpretace (PowerPoint, MIRO, atp.)
  • Zájem o výzkumnou činnost a oblast financí
  • Samostatné vystupování a výborné zvládnutí komunikačních a prezentačních dovedností
  • Vřelý postoj k novým technologiím, orientaci na fin-tech trhu
  • Aktivní a konstruktivní přístup k řešení problémů

Proč být v týmu Komerční banky

  • Budete mít jedinečnou příležitost podílet se na rozvoji digitálního bankovnictví v KB
  • Pracujeme agilně, takže jestli teď fungujete ve vodopádu a nebaví vás to, v KB se s tím potýkat nebudete
  • Máme k dispozici vybavenou testovací laboratoř
  • U nás máme pružnou pracovní dobu a možnost práce z domova
  • Nabízíme práci v týmu, který chce změnit bankovní svět, jak byl doposud známý
  • Pokud máte rádi charitativní a dobrovolnické aktivity, rádi vás do nich zapojíme
  • Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené a 2 dny osobního volna navíc, příspěvek na penzijko a zaměstnanecké rizikové pojištění, zaměstnanecké bankovní produkty (vč. hypoték), Zlatou kartu (s cestovním pojištěním pro rodinu a asistenci pro auto a domácnost), plně hrazené 100 Kč stravenky, flexibilní pracovní dobu, 6 720 bodů/Kč ročně do Cafeterie na zdraví, volný čas i vzdělávání a slevy u partnerů KB, zvýhodněnou MultiSportku a podporu sportovních spolků, možnost využít služební zařízení i pracovat na svém telefonu, na který Vám přispějeme, služební SIM kartu s neomezeným voláním a 5 GB dat i nabídkou pro rodinu, odměny jako bonus za Vaše skvělou práci nebo za doporučení kolegy

Please reference you found the job on UXResearchJobs.com, this helps us get more companies to post here!

When clicking on the button to apply above, you will leave UXResearchJobs.com and go to the job application page for that company outside this site. We have no liability or responsibility as a consequence of any reliance upon information on there (external sites) or here.

Something off with this posting?

Please report this job to help us maintain the quality of the site. Any feedback is appreciated.

Built by PingPong